براساس یک گزارش سازمان اطلاعاتی هامبورگ، حدود 30 مسجد و مراکز فرهنگی در آلمان با سازمان حزب الله تروریستی طبقه بندی شده در ایالات متحده ارتباط دارند.

دولت ایالات متحده و یک گروه دو حزبی از قانون گذاران آمریکایی از برلین خواستند که گروه تروریستی لبنانی را در آلمان بپذیرد.

"در آلمان، در حال حاضر حدود 30 انجمن فرهنگی و مسجد شناخته شده ای وجود دارد که مشتریان آن را به طور منظم با نزدیک شدن به حزب الله و یا ایدئولوژی خود در آن ملاقات می کنند."

براساس گزارش اسناد 282 صفحه ای و سایر گزارش های آلمان که توسط فاکس نیوز بررسی شده، 1050 هوادار حزب الله و اعضای آن در آلمان حضور دارند.

مبارزان با حزب شیعه حزب الله لبنان، وقتی که در حومه جنوبی بیروت قرار دارند، علامت بزنند، در روز 31 مه سال 2019، روز جهانی بین الدصور را علامت می زنند.

مبارزان با حزب شیعه حزب الله لبنان، وقتی که در حومه جنوبی بیروت قرار دارند، علامت بزنند، در روز 31 مه سال 2019، روز جهانی بین الدصور را علامت می زنند.
(خبرگزاری فرانسه / گتی)

سفیر ایالات متحده در آلمان، ریچارد گرنل، به فاکس نیوز گفت: "خطر این است که هواداران حزب الله در حال جمع آوری کمک های مالی در هامبورگ هستند، شواهد بیشتری نشان می دهد که حزب الله باید از آلمان به طور کامل ممنوع شود. هر گونه کمک مالی برای حزب الله توسط رژیم ایران برای حمایت از خشونت اسد در سوریه و حمایت از تروریسم در سراسر جهان استفاده می شود. "

گرنل قبلا به عنوان یک فاکس نیوز مشغول به کار بود.

دفترچه یادداشت REPORTER: درون زباله های هزبورا در داخل

رژیم ایران یک حامی مالی مهم حزب الله است. هر دو حزب الله و جمهوری اسلامی ایران متحدان بشار اسد، رئیس جمهور سوریه هستند.

گزارش اطلاعات هامبورگ می گوید "جمع آوری کمک های مالی یکی از مهم ترین وظایف انجمن ها است" که در آن فعالان حزب الله ملاقات می کنند.

آیا این یافته ها پرسش هایی را درباره چگونگی اعطای وجوه حزب الله و حزب الله به لبنان برای کمک به سازمان خود در پیشبرد تروریسم در ایالات متحده و اروپا و جنگ علیه غیرنظامیان سوریه مطرح می کند؟

بر اساس گزارش، "این انجمن ها با تلاش برای تقویت اوراق قرضه لبنان زندگی می کنند [in Hamburg] با وطن و سازمان خود. "

این سند اشاره کرد که 30 هوادار حزب الله در هامبورگ وجود دارد.

31 مه 2019، لبنان، بیروت: جنگجوی حزب الله طرفدار ایرانی در روز جمعه ماه ماه مقدس ماه مبارک رمضان در یک نمایشگاه به نام "روز قدس" (روز قدس) برگزار می شود.

31 مه 2019، لبنان، بیروت: جنگجوی حزب الله طرفدار ایرانی در روز جمعه ماه ماه مقدس ماه مبارک رمضان در یک نمایشگاه به نام "روز قدس" (روز قدس) برگزار می شود.
(گتی)

اطلاعات اضافی اطلاعات آلمان نشان می دهد که اعضای حزب الله در سراسر آلمان، صندوق های مالی را به مقر گروه تروریستی در بیروت می فرستند.

گزارش اطلاعات هامبورگ طیف وسیعی از تهدیدهای امنیتی را که هدف قرار دادن شهر-دولت را پوشش می دهد، پوشش می دهد.

علاوه بر ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلیس، هلند، اسرائیل و اتحادیۀ عرب، کل جنبش حزب الله را به عنوان یک سازمان تروریستی معرفی کرده است. در سال 2013، آلمان و اتحادیه اروپا صرفا به معنای بالقوه نظامی حزب الله به عنوان یک واحد تروریستی منصوب شده اند.

در ماه ژوئن، یک گروه دو حزبی از نمایندگان کنگره ایالات متحده – لی زولدین، RN.Y.، گریس منگ، DN.Y.، تد دچ، D-Fl. و Gus Bilirakis، R-FL – از آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان خواستند نامه "برای تعیین حزب الله به عنوان یک سازمان تروریستی".

آیا نیویورک یک مأمور هزبولا بود یا فقط یگگ بوت سلیسمن؟ محاکمه تصمیم خواهد گرفت

"ما امروز به شما می نگیم که نگرانی خود را نسبت به رأی گیری اخیر ریاست جمهوری ناتو در مجلس بوندستاگ به منظور تعیین حزب الله به عنوان یک سازمان تروریستی بیان کنیم. ما از تعهد دولت خود برای مبارزه با تروریسم قدردانی می کنیم، و ما معتقدیم که قدم به منظور تعیین شعاع سیاسی حزب الله است [as terrorist] قانونگذاران نوشت که تأثیر قابل توجهی بر فعالیت حزب الله در اروپا و در سراسر جهان خواهد داشت.

"رشد حمایت از حزب الله نیز به افزایش ضد یهودیت در اروپا کمک می کند که پیش از این به حملات مرگبار علیه یهودیان منجر شده است. به همین دلیل است که ما به شدت از آلمان می خواهیم اقدام جدی علیه حزب الله را از طریق تحریم ها و سایر ابزارهایی که مانع توانایی آنها در تأثیر نفوذ در منطقه می شود، شود. "

در ماه مه، یک هیئت فدرال منهتن، علی کرانی، ساکن برونکس را از هشت جنایات که شامل حمایت از حزب الله برای راه اندازی حملات تروریستی علیه امکانات در شهر نیویورک بود، محکوم کرد.

کورانی 34 ساله که در لبنان متولد شده، در حال نظارت بر یک مرکز سرویس مخفی در بروکلین، دو مکان نظامی در منهتن و 26 فدرال پلازا در منهتن – که در 41 داستان بلندترین ساختمان اداری فدرال در ایالات متحده آمریکا، و شامل دفتر دفتر فدرال اف بی آی در نیویورک است.

مرکل به شدت ممنوعیت کامل حزب الله را در آلمان رد کرد. صدراعظم آلمان در ماه مه پس از نزدیک شدن 100،000 عضو شورای مرکزی یهودیان آلمان، از او خواست که حزب الله را بی اعتبار کند.

رئيس شورا، دکتر جوزف شوستر، در آن زمان گفت که "ممنوعيت کامل سازمان حزب الله در هلند و انگليس اتفاق افتاده است" و افزود که گروه "به شدت توسط ايران تأمين مي شود و در کل آن، تهدیدی برای کل جهان است. "

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

دولت ایالات متحده رژیم ایران را برجسته ترين دولت بين المللي حامی تروريسم دانسته است.

مایک پمپو، وزیر امور خارجه ایالات متحده، در طی مهلت سفر خود به مرکل، خواستار لغو حزب الله به عنوان یک موجود تروریست شد.