انتظار میرود که حمل و نقل از سیستم موشکی دفاع هوایی S-400 بسیار پیش بینی شده روسیه به ترکیه در هر روز، به شدت به خشم بسیاری از مقامات آمریکایی، رسیده است.

علی رغم فشار، ترکیه لغو شده است.

"از زمانی که حمایت ایالات متحده از کردها در سوریه و مشکوک شدن حمایت ایالات متحده از اقدام به کودتایی علیه دولت اردوغان، رابطه ایالات متحده با ترکیه در زمین سنگی بوده است،" جان وود، تحلیلگر نظامی و نویسنده "روسیه، نامتقارن تهدید به ایالات متحده، "به فاکس نیوز گفت. "از طرفی، حمایت ترکیه از اخوان المسلمین، چند نفر از دوستان در وایتهوس را به دست آورده است. پوتین از اختلاف بین دو کشور بهره گرفته است تا از روسیه به عنوان یکی از بازیکنان اصلی هر گونه حل و فصل جنگ داخلی سوریه مطمئن شود. خرید S-400 نشان دهنده مالیدن نمک در زخم است. "

ارتش مرگبار ایران و توانایی های آن در مبارزه با آمریکا

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، تا به حال دقیقا در همان زمان باقی مانده است، زمانی که آنها را لمس کردن و یا جایی که آنها مستقر خواهد شد.

به گفته کامران بوخاری، مدیر موسسه مرکز سیاست جهانی و محقق غیر ساحوی در بنیاد عربستان، خرید S-400 از سوی ترکیه با چند ملاحظات آگاه است.

"اول، تلاش برای تنوع بخشیدن به سخت افزار نظامی است که تا کنون بر اساس سیستم های غربی است. دوم، با انجام این کار، در تلاش است تا در روابط خود با ایالات متحده، که اخیرا بد بوده است، نفوذ پیدا کند. " "ترک ها نیز محاسبه می کنند که پیامدهای بعید است که خیلی شدید باشند. ایالات متحده باید برخی تحریم ها را تحمیل کند، نه به عنوان یک هدف، بلکه به منظور یافتن راه حل سازش ".

با این حال، خرید طولانی مدت از چندین تن از مقامات U.S. اخراج شده است. آنها اخطار داده اند که اقتصاد زودگذر آنکارا با تحریم ها مواجه شده و از یک برنامه برای تولید کارهای جنگنده F-35، زمانی که قرارداد بسته شده است، ممنوع است.

نگرانی آمریکا از این مفهوم است که نوید ترکیه به مسکو باعث می شود ملت نژادپرست بتواند اطلاعات جدی را به وجود آورد که بتواند تحولات ناتو و به خصوص توسعه F-35 آمریکایی را که ترکیه بخشی از توسعه آن است، مختل کند.

چوب پیش بینی می کند که به احتمال زیاد کاهش و کاهش قابل توجهی در به اشتراک گذاری اطلاعات بین دو کشور وجود دارد و خرید آینده F-35 در ترکیه قطعا از جدول حذف خواهد شد.

خدمه نظامی یک خلبان سیستم موشکی S-400 Triumf در حالت آماده باش به عنوان یک واحد نظامی ضد هوایی از نیروی هوایی روسیه و منطقه نظامی جنوب روسیه در نزدیکی شهر کرمان شهر جانسوی وارد عمل می شود.

خدمه نظامی یک خلبان سیستم موشکی S-400 Triumf در حالت آماده باش به عنوان یک واحد نظامی ضد هوایی از نیروی هوایی روسیه و منطقه نظامی جنوب روسیه در نزدیکی شهر کرمان شهر جانسوی وارد عمل می شود.
(سرگئی MalgavkoTASS از طریق گتی ایماژ)

با این حال، در مقابله با موضع اکثر مقامات ارشد برزیل، رئیس جمهور ترامپ از کاهش شدید در ترکیه رد شد، اخیرا این امر نشان می دهد که این کشور قربانی سیاست های ناعادلانۀ دولت اوباما بود که آنها را از خرید هواپیمای دفاع هوایی ایالات متحده پاتریوت سیستم.

موثرترین سیستم موشکی S-400 بلند پروازی در سطح زمین در تئاتر جنگ هنوز دیده می شود. بر اساس یک تحلیل ملی علاقه، این سیستم توانایی قابل توجهی در برابر طیف وسیعی از اهداف هوایی از قبیل هواپیماها، موشک های کروز و موشک های بالستیک دارد اما هنوز در مبارزه با آن مورد آزمایش قرار گرفته است – با این وجود استفاده از آن به عنوان یک ابزار جنگی اقتصادی نمی تواند دست کم نادیده گرفته شود.

این گزارش پیش بینی کرده است: "این یک نمونه اصلی از جنگ های ترکیبی روسی علیه ایالات متحده و متحدان ناتو آن است." "اولین سود استراتژیک (برای روسیه)، قطعا درآمد حاصل از فروش اسلحه است. دومین مزیت استراتژیک، اعتبار و وضعیت بین المللی است که این ادعا مطرح شده است که روسیه همچنان یک نیروی محسوب شده و قادر به توسعه سیستم های پیشرفته تهاجمی و دفاعی پیشرفته است. "

سلاح های ضعیف آمریکا در جنگ های غیرمعمول در جنگ چابهار یمن قرار دارند

بسیاری از کارشناسان نتیجه می گیرند که برنده واقعی در خلسه بزرگترین مخالف جنگ سرد آمریکا است.

"در ترکیه، دو جناح مختلف پشت معامله S-400 با روسیه وجود دارد. از یک طرف، به اصطلاح Eurasianists، یک کیک در بوروکراسی امنیتی که به دنبال یک محور دور از غرب به سوی روسیه و چین، طرفداران قوی حمایت از سخت افزار روسی بوده است، گفت: "ایکان اریدیم، عضو سابق از پارلمان ترکیه و اکنون عضو ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی است. "از سوی دیگر، اردوغان و حلقه درونی خود را از وفاداران می خواهند سیستم دفاع هوایی روسیه بیشتر از نگرانی برای امنیت خود، به عنوان احتیاط در برابر تلاش های آینده کودتای، امنیت در برابر هواپیماهای F-16 خود ترکیه خود "

وی خاطرنشان کرد که این دو جناح که در دهه اول حکومت اردوغان دشمن تلخ بودند، در پنج سال گذشته به طور فزاینده ای نزدیک شده اند.

"فراتر از منافع شخصی خود، هر دو جناح یک خصومت عمیق را نسبت به جهان غرب و ارزش های آن به اشتراک می گذارند. بنابراین، آنها می توانند تحریم های ایالات متحده را که از خرید S-400 به عنوان یک فرصت دیگر برای تضعیف روابط ترکیه با ایالات متحده و دیگر متحدان ناتو باشد، ببینند. "مسکو بیشترین بهره را از این بحران به دست می آورد، زیرا آنکارا به طور فزاینده نقش اسپویلر در ناتو را بازی می کند. ریزش ترکیه از اتحادیۀ آتلانتیک، باعث می شود کشور به نفوذ و نفوذ روسیه درگیر شود. "

دریافت برنامه FOX News

علاوه بر این، بعضی از کارشناسان معتقدند که علیرغم جنگ کلمات و مجازات، ممکن است کمی از مواد از حیله به دست آید.

وی گفت: "با توجه به این عشق و علاقه به صادرات نظامی و نقطه ای برای رهبران مستبد مانند اردوغان، آمریکا احتمالا با اقدامات تنبیهی پاسخ می دهد اما احتمالا کوتاهتر از پایان کار مرتبط با F-35 است." H. فریدمن. "این باعث می شود مردم بیشتری در مورد اینکه آیا ترکیه در ناتو عضو است، صحبت می کند، اما من شک دارم که در میان اعضای ناتو، هیچ کاری در مورد آن انجام نمی شود."