پس از جلسه بحث برانگیز رئیس جمهور ترامپ با دیکتاتور کره شمالی، کیم جونگ یون، ژنرال جک کی، تحلیلگر ارشد استراتژیک فاکس نیوز، اظهار داشت که ضروری است که دولت قبل از مذاکره بیشتر شاهد شواهد واقعی مبنی بر بیرون آوردن هسته ای کشور باشد.

کین پس از جلسات گذشته در سال گذشته در سنگاپور و هانوی گفت: کره شمالی هنوز هیچ پیشرفتی در قبال انجام وعده خود برای بیرون آوردن شبه جزیره کره انجام نداده است.

او گفت: "من فکر می کنم این بار، چه خواهد بود متفاوت است، من مطمئن هستم که دیپلمات های ما نمی خواهند به یک اجلاس دیگر حرکت کنند تا زمانی که شواهدی وجود داشته باشد که کره شمالی ها در حال پیشرفت هستند." او در "اتاق خبر آمریکا" گفت.

'Object unidentified' پرواز بیش از DMZ رسانه های جرقه زدن فرار از پریدن از پرندگان

دولت به دنبال "برخی شواهد" است که کره شمالی مایل به "خلع سلاح و انهدام توانایی های موشکی هسته ای و بالستیک خود است".

Trump خود را به رسمیت شناختن آن است که در بخشی از کره شمالی برای ایجاد تغییرات رو به جلو است.

رئيس جمهور به خبرنگاران گفتگو با "کیم جونگ یونگ"، "این یک روز بسیار افسانه ای بود، بسیار تاریخی بود". اگر چیزی از آن بیرون بیاید، حتی تاریخیتر خواهد بود. »

پیشروی بعد از نشست سران کرم تروپویدئو

PYONGYANG عجله دارد تا جنوب کرانه شمالی را ترک کند با ایالات متحده

کین به بحث در مورد تمایل دولت Trump برای مذاکره با کره شمالی "به سرعت انجام" قبل از پایان دوره ریاست جمهوری گفت، اما آنها اکنون درک خود را برای تحقق یافتن یک هدف بلندمدت تغییر داده اند. باید اقداماتی را علیه انزوای هسته ای انجام دهد، ایالات متحده ممکن است مایل به کاهش شدید برخی تحریم ها علیه کره شمالی باشد.

کین گفت: "من فکر می کنم اگر ما به اینجا برگردیم و کیم جونگ یانگ با چیزی غیرمستقیم روبرو شود، ما به نوبه خود، احتمالا برخی از تحریم ها را ارائه خواهیم کرد."

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

اگر قصد داریم پیشرفت هایی در جهت دستیابی به سلاح هسته ای داشته باشیم، بیشتر احتمال دارد روند گام به گام باشد.