مقامات نروژ در تحقیقات در رابطه با ربوده شدن ادعایی همسر یکی از ثروتمندترین مردان کشور، تغییر کرده اند. وی روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که ممکن است او کشته شده باشد و آدم ربایی او در آن قرار داشته باشد.

آن الیزابت فالکویک هاگن که اخیرا زنده بود 31 اکتبر، همسر تام هگن است – سرمایه گذار واقعی و مستحکم رسانه ها و صاحب امکانات قدرت که یکی از ثروتمندترین افراد در نروژ است و ثروت کل آن حدود 2 دلار است میلیارد کرون نروژی (200 میلیون دلار).

مقامات در مورد پرونده از ژانویه، زمانی که اعتقاد بر این بود که 69 ساله پس از یادداشت در خانه زن و شوهر در نزدیکی پایتخت اسلو، ربوده شد، گفت که او اگر کشته شود، کشته خواهد شد، t پرداخت می شود

یک میلیاردر نروژ دریافت پیامی در مورد او برده شده ازدواج کرده است، قاضی می گوید آن را «نامعلوم» نامید

اما تامی بروزسک، محقق ارشد پلیس روز چهارشنبه گفت که کارآگاهان اکنون "فرضیه اصلی" خود را در مورد این مورد تغییر داده اند، زیرا هیچ نشانه ای از زندگی فالکویک هاگن یا تماس اخیر با آدم ربایان ادعا نشده است.

او به خبرنگاران گفت: «احتمالا این است که او به یک جرم جدی تبدیل شده است، اما ما کمتر فکر می کنیم که با ربودن با یک انگیزه اقتصادی مواجه شویم. "فرضیه اصلی تغییر یافته است که او کشته شده است."

رسانه های نروژی قبلا گزارش دادند که به دنبال قربانیان احتمالی، مبلغ 10.3 ملیون دالر (9 میلیون یورو)، که باید به صورت رمزنگاری پول پرداخت شود، مورد نیاز است.

آن الیزابت فالکویک هاگن در 31 اکتبر سال 2018 زنده ماند. مقامات روز چهارشنبه اعلام کردند که معتقدند ممکن است او کشته شده باشد و آدم ربایی او در آن قرار داشته باشد.

آن الیزابت فالکویک هاگن در 31 اکتبر سال 2018 زنده ماند. مقامات روز چهارشنبه اعلام کردند که معتقدند ممکن است او کشته شده باشد و آدم ربایی او در آن قرار داشته باشد.
(پلیس نروژی / AP)

پلیس گفت که آدم ربایان گفته شده با تام هگن با استفاده از یک پلت فرم دیجیتالی که پاسخگو نیست، ارتباط برقرار کرده است. به گزارش خبرگزاری ها، در صورت حضور پلیس، همسر کشته شد.

Broeske گفت پلیس هیچ انگیزه ای برای قتل محکوم نشده است و انکار کرد که گفته شود آیا کسی دستگیر شده است یا نه.

زوج بیلیونر NORWEGIAN PROVIDED، زوجین خواستار 10 میلیون دلار برای زندگی خود

او افزود که علاوه بر کشتن ممکن است هگن، مقامات "نمی توانند یک آدم ربایی متوقف کنند تا آن را پنهان کند."

پلیس در تاریخ 31 اکتبر در مورد ناپدید شدن فالکویک هاگن مطلع بود اما تا 9 ژانویه در مورد آن صحبت نمی کرد، پس صدها راهنمایی در آن ریختند.

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

در ماه فوریه، مقامات اذعان کردند که در این پرونده هیچ نشانه ای از زندگی نداشتند، اما گفتند که این تحقیقات را انجام نمی دهند.

مقامات نروژ در مورد این پرونده با یوروپول و اینترپل مشغول به کار بوده اند. پلیس گفته است که زن حدود 31 مایل از مرز سوئد ناپدید شده است.

فاکس نیوز "لوکاس میکلونیس و اسوشیتد پرس به این گزارش کمک کردند.