بمب های بالون که از نوار غزه آغاز شده بود، روز چهارشنبه، روز بعد از آنکه اسرائیل اعلام کرد که حمل مواد سوخت به غزه، 19 آتش سوزی را در جنوب اسرائیل آغاز کرد، 19 آتش سوزی آغاز شد.

محققان گزارش دادند که آتش سوزی ها توسط "بالون های شنی" آغاز شده است.

COGAT، سازمان دفاع از اسرائیل که مسئول امور غیر نظامی فلسطین است، روز سه شنبه گفت که تامین سوخت تا اطلاع قبلی به دلیل اخراج اخیر در جنوب اسرائیل کاهش خواهد یافت. این حرکت موجب کاهش بیشتر قدرت در قلمرو زودرس و فقیر خواهد شد.

"بمب بالون" که از گازازا در ایسلند پر شده است، گزارش می دهد

این همچنین تغییری را برای کشور نشان داد که طی چند هفته گذشته تصمیم گرفت تا با محدود کردن اندازه منطقه منطقه ماهیگیری غزه، به حملات پاسخ دهد.

بر اساس گزارش شرکت برق برق غزه، این کمبود منجر به خاتمه بخشیدن به نیروگاه تنها غزه شد و گفت که این امر کمبود "غیر قابل پیش بینی" در وضعیت "در حال حاضر آشفته" را ایجاد کرده است.

این گیاه غزه را به مدت 16 ساعت در روز با ظرفیت کامل کار می کند.

طبق گزارش The Times of Israel، در اوایل ماه جاری، این منطقه از افزایش خشونتها، از جمله دو شب حملات موشکی و حملات هوایی نیروهای هوایی اسرائیل، خبر داد.

اسرائیل می گوید، "هامس" کلاس های خود را در GAZA لغو می کند تا کودکان را به "رایت" در برابر اسرائیل برساند

به گزارش روز سه شنبه، یک عضو ارشد حماس هشدار داد که سیاستهای اسرائیل در قبال غزه بر خلاف توافق آتش بس غیر رسمی است.

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

الکتریکی موضوع اختلاف بین اسرائیل و حماس با حاکمان ستیزه جوی غزه است که اسرائیل را وادار به انجام وعده های افزایش قدرت انرژی نمی کند. اسرائیل ادعا می کند حماس از تظاهرات مرزی توده ای به عنوان یک پوشش برای خشونت استفاده می کند.

اسوشیتد پرس به این گزارش کمک کرد.