یک قاضی بریتانیایی روز جمعه حکم داد که سقط جنین در مورد یک زن مبتلا به اختیاری ذهنی که 22 هفته باردار است، علیرغم اعتراضات زن و مادرش، انجام شود.

عدالت ناتالی لیوف در حکم پرونده "دلهره آور" اعتراف می کند که این "نفوذ عظیم" است که سقط جنین علیه اراده زن را مرتکب می شود، اما استدلال می کند که این به نفع زن است.

LISS OF LISSON LOSS OF LOSS OF LOS ANGELES TO PERFORM PROCEDURE

عدالت گفت: "من به شدت از این واقعیت آگاه هستم که دولت برای سفارش دادن یک زن به فسخ، جایی که به نظر می رسد که او نمی خواهد این نفوذ عظیم است." "باید کار کنم [her] بهترین منافع، نه بر دیدگاه های جامعه از خاتمه دادن. "

"من به شدت از این واقعیت آگاه هستم که دولت برای سفارش دادن یک زن به خلع سلاح که در آن ظاهر می شود، نمی خواهد آن را یک نفوذ عظیم است. من باید کار کنم [her] بهترین منافع، نه بر دیدگاه های جامعه از خاتمه دادن. "

– عدالت ناتالی لیوان

زن بی نام، یک کاتولیک رومی، معلولیت های رشدی و سن روانی 6-9 ساله دارد. وی در 20 سالگی او را توصیف کرده و به عنوان بخشی از خدمات ملی بهداشت کشور در مراقبت از اعتماد NHS قرار دارد.

مادناا می خواهد پاپ را بشناسد که یوسف از تخریب حمایت می کند

به گزارش Sky News، مادر زن، مامایی سابق، با روش سقط جنین مخالف است و به دادگاه گفت که می تواند با حمایت ازدواج از کودک مراقبت کند.

یک کارمند اجتماعی که با زن کار می کند نیز گفت که حاملگی نباید متوقف شود.

اما قاضی گفت که زن توانایی ذهنی خود را برای تصمیم گیری های خود ندارد حتی به نظر می رسد که می خواهد بارداری را ادامه دهد.

"من فکر می کنم او دوست دارد یک بچه را به همان شیوه ای که دوست دارد یک عروسک خوب داشته باشد".

– عدالت ناتالی لیوان

او گفت، "من فکر می کنم او دوست دارد یک کودک را به همان شیوه ای که دوست دارد یک عروسک خوب داشته باشد، اشاره کرد و خاطر نشان کرد که او به طور کامل درک نکرده است که کودک چه چیزی را در بر دارد.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

او اضافه کرد که داشتن یک کودک برای زن بیشتر از آنکه آن را از بین ببرد، برای زن خطرناکتر است، زیرا او نمیتواند به دلیل ریسک سلامت روانی خود مراقبت کند، و باید به فرزندخواندگی اهميت دادن.

ليوف افزود: "بارداري، هرچند براي او حائز اهميت نيست، کودکي را که خارج از بدن او است ميتواند لمس کند."

گزارش شده که پلیس در حال بررسی چگونگی بارداری در وهله اول است.