مقامات بهداشت عمومی جمهوری دومینیکن گزارش هایی از بمب های مرگ گردشگران ایالات متحده در استراحتگاه های لوکس را رد کردند و به عنوان چیزی بیش از "خبر جعلی" روز چهارشنبه با هدف تضعیف صنعت گردشگری خود را رد کردند.

کارلوس سوئرو، سخنگوی وزارت بهداشت، روز چهارشنبه به خبرگزاری "فاکس نیوز" گفت که یا نهایی یا کالبد شکافی در مورد 9 مسافر که مرگ آنها به طور عمومی شناخته شده است نشان می دهد که آنها از علل طبیعی درگذشتند.

سوئر همچنین گفت که نتایج آزمایش های توسط بازرسان بهداشت دولتی – با کمک سفارت آمریکا – وی افزود: غذا و الکل، استخر و تهویه مطبوع و سایر مناطق در مورد املاک همگی منفی است. تعدادی از گردشگران ایالات متحده که درگذشته بودند، قبل از اینکه بیمار شوند، یک نوشیدنی از مینیبار اتاق داشتند.

سئرو گفت: "این همه هیستری علیه جمهوری دومینیکن است، برای آسیب رساندن به گردشگری ما، این یک صنعت بسیار رقابتی است و ما میلیون ها گردشگر را دریافت می کنیم، ما یک مقصد محبوب هستیم." "مردم برای ما هدف می گیرند."

سئرو گفت: "نتایج آزمایش همه منفی هستند، همه چیز – غذا، الکل، هوا – طبیعی است، هیچ تغییری در الکل وجود ندارد." "با تمام گردشگران ما هر ساله دریافت می کنیم، ما اطمینان می دهیم که ما با استانداردهای بین المللی برای همه چیز مطابقت داریم."

خانواده و دوستان زنانی که در اداره پلیس دومیینیان ادعا می کنند درباره برخی از ناراحتی های قلبی عجله دارند

پسر زن که در جمهوری دومینیکن فوت کرد، پاسخهایش را جستجو می کندویدئو

به درخواست تایید کرد که آزمایش مواد الکل و مواد غذائی و اقامتگاه ها نتایج منفی دریافت کرده است، وزارت امور خارجه به پرسش خاصی پاسخ نداد و ایمیل خود را به فاکس نیوز فرستاد که گفته است: "ما از نظارت های مداوم مقامات دومینیکن در چندین مورد اخیر نظارت می کنیم مرگ شهروندان آمریکایی در جمهوری دومینیکن.

"FBI کمک های فنی به مقامات دومینیکن ارائه می دهد که گزارش های مربوط به سم زدایی را برای سه مرگ اخیر در جزیره Grand Bahia Principe La Romana ارائه می دهد. همکاران FBI ما می گویند که این نتایج ممکن است تا 30 روز طول بکشد. برای تمام سؤالات دیگر در مورد تحقیقات در مورد مرگ و میر اخیر (و حملات) شهروندان آمریكا، ما به مقامات محلی در جمهوری دومینیکن ارجاع می كنیم. "

FBI به درخواست تایید یا نظر در مورد تکمیل و نتایج آزمایشات مربوط به الکل، مواد غذایی و سایر عوامل پاسخ نداده است.

برادر مرد نیوجرسی که در اتاق هتل دومیانیان درگذشت: "چیزی در آنجا وجود دارد"

نظرات سوئور پس از آنکه وزیر بهداشت عمومی دومینیکن، رافائل سانچز کاردناس، گزارش های مرگ و میر را به عنوان "نصب و راه اندازی" (set up) با هدف "آسیب زدن به گردشگری" گزارش کرد.

سانچس کاردناس گفت که لایلا ککس، یک زن 53 ساله نیویورک که در 10 ژوئن در اتاق خود در مركز تعلیم و تربیه در پونتا کانا جان خود را از دست داد، تاریخچه "چند حمله قلبی" داشت.

خانواده و همکارانش ادعای خود را مورد انتقاد قرار دادند و گفتند که او به طور کلی سالم است و قبل از آن مبتلا به حمله قلبی نبوده است. آنها گفتند که آنها این نتیجه گیری دومینیکن را مطرح می کنند که علت مرگ او یک حمله قلبی بوده است و هنگامی که یک نمونه از خون او در ایالات متحده دریافت می شود، آزمایشات سمی را انجام خواهد داد.

مقامات دولتی دومینیکن از "هفتگی" #BeFairWithDR در رسانه های اجتماعی استفاده کرده اند.

از همان ابتدا، مقامات دومینیکن گفته اند که مرگ گردشگران ایالات متحده که در سن 41 تا 78 سالگی هستند، حوادث جداگانه ای را تشکیل می دهند.

وزیر بهداشت جمهوری دومینیکن رافائل سانچز کاردناس

وزیر بهداشت جمهوری دومینیکن رافائل سانچز کاردناس

سئرو گفت: "مردم در سراسر دنیا میمیرند." "متأسفانه، متاسفانه برای ما، این گردشگران در اینجا مرده اند. ما در سال گذشته حدود 14 مرگ در این کشور از گردشگران ایالات متحده داشتیم و هیچکس هیچ حرفی نگفت. در حال حاضر همه چیز را در این زمینه انجام می دهیم. "

سوئرو با اشاره به مرگ و میرهایی که در وب سایت وزارت امور خارجه نگهداری می شود، شامل حوادثی نظیر تصادفات جاده ای است، اما مرگ های اعلام شده توسط مقامات دومینیکن را ناشی از علل طبیعی دانسته است. بنابراین دشوار است بدانید که چگونه تعداد مرگ و میرهای توریستی مرتبط با علل طبیعی وجود دارد.

سوئرو گفت جمهوری جمهوری دومینیکن نباید متهم به آنچه اتفاق افتاده است به کسانی که در هر جای دیگری در مرخصی جان سپردند.

پسر توریست که در مجتمع لوکس سفر می کند، تصویب DOMINICAN AG برای نمونه گیری خون مادر به ایالات متحده

او گفت: "من به ایالات متحده رفتم و در گلویش عفونت کردم، اما خوشبختانه بعدا به جمهوری دومینیکن بازگشت." "اگر من میمیرم، آیا من حق داشتم ایالات متحده را سرزنش کنم؟ نه "

نقطه تعطیلات مردمی کارائیب که سالانه بیش از 5 میلیون گردشگر را از سراسر جهان جذب می کند، گزارش هایی از مرگ 9 مسافر در ایالات متحده است. اکثر آنها به طور ناگهانی و بحرانی در مناطق تفریحی بیمار شدند و بسیاری از آنها در اتاق هایشان فوت کردند، بعضی ها بعد از داشتن یک نوشیدنی از مینیبار. گزارش های مقدماتی برای بسیاری از آنها ادم ریوی را ذکر کردند – که در آن ریه ها با مایع پر می شوند. و علت مرگ برای اکثر آنها یک حمله قلبی بود.

وزارت امور خارجه در حال بررسی نظارت بر پس از 3 آمریکایی ها در سوئد در جمهوری دومینیکن می میرندویدئو

یک گزارش اولیه که فاکس نیوز در مورد مرگ جاناتان آلن، جانشین آلن در نیوجرسی، در ماه ژوئن اعلام کرد، او را "بمب زمان محرمانه" نامید.

در این گزارش آمده است: "اندام های او عملا تخریب شده و سن آنها بیش از 80 سال سن داشت. او بسیار چاق بود و بیش از 400 پوند وزن داشت. "

با توجه به اینکه نتایج سم شناسی در انتظار است، این گزارش اظهار داشت که او دارای ادم ریوی، ادم مغزی، کبد چرب و مشکلات قلبی است.

آلن، بومی Avenel در جنوب نیوجرسی، گزارش کرده است که از گرما در یک استخر داغ شکایت کرده و از حمام خارج شده است. او به رختخواب زود رفت و در روز بعد مرده یافت.

معبد معبد دون مینیک شگفتی: زمان

جیسون آلن در روز چهارشنبه در «فاکس و دوستان» ظاهر شد و گفت که برادرش در مورد مرگ اخیر یا تیراندازی دیوید اورتیز نگرانی نداشته است تا قبل از اینکه او برای گروه Terra Linda با گروهی از دوستان کنار بگذارد.

آلن گفت که او به مقامات دومینیکن اعتماد نمی کند تا پاسخ هایی را درباره چگونگی مرگ برادرش بدهد. او گفت که یک کالبد شکافی در روز جمعه انجام شده است، اما هیچ گزارش رسمی به خانواده داده نشده است.

این مرگ یک زن و شوهر مشغول از مریلند بود که هر دو در 30 مه در اتاق خود مرده بودند – قبل از اینکه دیگر مرگ ها عمومی شوند – که برای اولین بار ابروها را در سراسر جهان مطرح کرد. ادوارد هولمز 63 ساله و دوست دخترش سینتیا روز 49 ساله در 25 مه در جمهوری دومینیکن وارد شدند و عکس های زیادی در صفحات رسانه های اجتماعی نشان داد که از تعطیلات خود لذت می برند.

مرگ او، بعدا معلوم شد، پنج روز پس از یک زن پنسیلوانیا، میراندا شوپ ورنر، 41 ساله، در همان اتاق رفت و آمد در اتاق خود فوت کرد. شوهرش گفت که پس از نوشیدن از مینیبره سقوط کرد. علت رسمی مرگ او به عنوان یک حمله قلبی گزارش شده است.

گزارش های اولیه کالبد شکافی نشان داد که زن و شوهر خونریزی داخلی دارند، از جمله در پانکراس آنها و ادم ریوی. برای هولمز، گزارش ها یک قلب بزرگ و سیروز کبدی را ذکر کرد. روز به عنوان ادم مغزی یا مایع در مغز او ذکر شده بود.

استیو بولاک، وکیل خانواده های زن و شوهر، که اخیرا به تازگی بازپس گرفته شده است، به خبرنگاران گفت که آزادی کالبد شکافی و آزمایش سم شناسی در ایالات متحده انجام خواهد شد.

"اگر به دو نفر که در همان زمان به علت علت مرگ فوت می کنند نگاه کنید، گزارش دیگری دریافت می شود که کسی که در سه روز قبل از ورود به هتل در همان هتل اقامت در همان هتل اقامت داشت، دلیل این امر را به ما می دهد به گفته مک کین، استیون بولاک، وکیل مدافع می گوید:

سوئرو می گوید که در مرگ آنها هیچ رمز و رازی وجود ندارد.

سئرو گفت: "آنها به عنوان گردشگران ایالات متحده یک مورد خاص بود." "آنها یک پرونده ویژه پزشکی بودند."

او گفت که هولمز اولین بار درگذشت و روز بعد از آن فوت کرد، "احتمالا از شوک دیدن فردی در کنار مرده او،" گفت.

"آنها دارای بسیاری از شرایط پزشکی بودند. سئرو گفت: بطری های زیادی از داروهای تجویزی در اتاق آنها وجود دارد. "آنها عملا در اطراف داروخانه با آنها حمل. آنها برای فشار خون، قرص ها را برای قلب داشتند، آنها ضد افسردگی داشتند. هنگامی که شما در یک هواپیما می روید و با همه ی آن پزشکی ها سفر می کنید [baggage]، این می تواند اتفاق بیفتد. "

وی افزود که روز قبل، هولمز با کارکنان هتل تماس می گیرد تا بگوید که احساس خوبی نداشته، اما پس از یادگیری هزینه، کمک های پزشکی کاهش یافته است.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

"او گفت، او فقط منتظر است تا روز بعد به آمریکا برود و به دکتر معمولی خود برود."

فاکس نیوز "لوسیا سوارز سانگ در این گزارش کمک کرده است.