نمایشگاه افتتاحیه هفته میلان در جمعه شب، جهان را در حال گذار نشان داد.

Ermenegildo Zegna از مهمانان به فولکس سابق رها شده و زده شده در حومه میلان دعوت کرد که نمادی از دین صنعتی شدن منطقه است و همچنین چشم انداز تولد دوباره را به عنوان یک طرح بزرگ بازتولید ارائه می دهد.

استلا مک کارتی در یک واسطه سبز در قلب شهر، دیدگاه ادبی و فعالانه در مورد مد و جهان را مطرح کرد، همانطور که پیام او از پایداری را بیان کرد.

برخی از نکات برجسته:

___

ZEGNA پس از استفاده

آلساندرو سانتری مجموعه ای را برای Ermenegildo Zegna XXX با دو عدد کت و شلواری که روح انحصارطلبانه خود را در خود جای داده است را به تصویر کشیده است: دکمه نورانی تک دکمه ای که باز شد، رنگ کاپوچینو رنگ بود، در حالی که دوقلوهای فیبر نوری بسته بود که به نظر می رسید برای گرفتن یک رنگین کمان

مدل ها در زیر سقف فلزی کارخانه فولاد مصرف شده در بوته های محکم از یک باند تند شن و ماسه استفاده می کردند. اما چیزی در مورد ظاهری کارگر وجود نداشت که محاسبه می شد. روابط آویزان در داخل کت و شلوار، کت و شلوار کت و شلوار کت و شلوار کوتاه و آستین پوشیده شده بود.

منسوجات، بعضی از قلمه های پارچه ای ایجاد شده یا از پلاستیک های بازیافتی توسعه یافته، به دلیل اثر چین و چروک روی شلوار و لباس های مناسب طراحی شده اند، در حالی که چاپ ها اثر رنگی و سایه ای دارند مانند نگاه کردن به یک پنجره باران و یا منفی بزرگ.

کلاه های تخت به راحتی پوشیده شده اند و چشم ها رقم رنگی ارائه می دهند. کیسه های شامل موارد صورتی سر و صورت و مجلات چرمی برای مسافر و کیف های قابل توجهی بیشتر است.

رنگ ها – کرم پایه ای، خاکستری و اسطوخودوس با ضخامت های سبز یخ زده و طاووس آبی – به طرز وحشیانه ای نسبت به آسمان طوفانی پخش شد.

___

فعاليت استلا لاين

یک باند به طرف سرگرمی باغ استلا مك كارتنی كه از شادی لذت برده بود رفت و مک كارتنی با گفت و گو با لذت مواجه شد: "ما در حال گوش دادن به Ob-La-Di، Ob-La-Da هستیم كه پدرم نوشت."

مجموعه مردان و زنان مک کارتنی، بیتلز را جشن گرفت، ادبیات را از طریق همکاری با جاناتان صفر فور جشن گرفت، و به عنوان تمام مجموعه های آن، پایداری را جشن گرفت.

طراح گفت: "این 60 درصد پایدار است، مجموعه ای که واقعا برای رسیدن به آن سخت است." این شامل پنبه آلی، ویسکوز پایدار، نایلون بازسازی شده به نام ECONYL و پلی استر بازیافت شده است.

برای مردان، او دارای تی شرت های الهام گرفته از "زیردریایی های زرد" و یکی دیگر از سرگرم کننده پازل در خود: "Eco Weirdo." لباس زنانه به نظر می رسد بهار با لباس های رم و گل. و با همکاری Safron Foer، کتیبه هایی از قبیل «بیرون رفتن، اعتقاد، زنده ماندن» و همکاری با Safron Foer باعث شد که ما به طور کامل آزادانه زندگی کنیم که متفاوتی داشته باشد. در تغییرات اقلیمی.

بقیه جهان مد لوکس با مك كارتنی، كه برچسب آن با پایداری به عنوان یك باور اصلی محسوب می شود و از دوران کودکی او رشد می كند و گیاهخواری در مزرعه ارگانیك ایجاد می كند و آنچه كه او "آگاهی حیواناتش" نامیده است میخواهم حیوانات را بکشم

"مک کارتنی گفت:" این واقعا مکالمه بعدی است و مکالمه سخت تر است. "

مانترا او این است که آن را سرگرم کننده و به همه تغییرات مثبت در صنعت مد.

او گفت: "برای من احساس می کنم که ما فعال هستیم، استلا مک کارتی به عنوان یک خانه و ما تغییر را در بر می گیریم … ما می خواهیم آن را مثبت و پرطرفدار کنیم و ما می خواهیم راه حل هایی را ارائه دهیم". "ما نمیخواهیم کسی بیرون بیاید. ما نمیخواهیم موعظه کنیم. میخواهیم زندگی را جشن بگیریم و دنیا را کمی از مکان بهتر کنیم."