دیوید اورتیز سالها است که از رئیس پلیس جمهوری دومینیکن خواست تا جرایم را در کشوری که همچنان با خشونت، قاچاق مواد مخدر و پول شویی روبرو است تحت فشار قرار دهد.

به نظر می رسد درخواست او، به نظر می رسد unheded، بازنشسته Red Sox slugger، با مهربانی به عنوان بزرگ پاپی و قهرمان ملی در جمهوری دومینیکن شناخته شده است، امروز در اتاق بیمارستان پس از اینکه در نوار سانتو دومینوو در نزدیک محدوده نقطه خالی شلیک شده است.

او گفت: "من دوست دارم به کشورم بروم، و من می دانم که مردم شما را دوست دارند و از شما مراقبت می کنند،" او به خبرنگار ESPN در سال 2015 گفت. "اما [the street hustlers] آنها چیز خود را انجام می دهند، و آنها در ذهن حق نیستند، مهم نیست که کسی چه کسی است، و من نمی خواهم با یک AK-47 با یک ماشین در آنجا راه بیاورم، نمی خواهم از اسلحه به آنجا بروم چون من من یک اسلحه نیستم، و من هیچ مشکلی ندارم. "

Ortiz امیدوار بود که رئیس پلیس کشور اقدامات بیشتری را برای افزایش امنیت انجام دهد.

"ما نمیتوانیم در این اضطراب زندگی کنیم که هر بار که از خانه بیرون میروید، یک [thug] می افزاید: "می آید و آنچه را که بر روی شما می گذارد دور می کند." "بسیاری از مردم زندگی خود را از دست می دهند. کشور ما یک الماس است که باید مراقب آن باشیم و از آن دفاع کنیم و امیدواریم همه چیز بهبود یابد. "

دیوید اورتیز "راحت استراحت" پس از جراحی ثانویه زیر، همسر می گوید

دیوید اورتیز روز یکشنبه در یک بار جمهوری جمهوری دومینیکن کشته شد. (AP Photo / الکس براندون، پرونده)

دیوید اورتیز روز یکشنبه در یک بار جمهوری جمهوری دومینیکن کشته شد. (AP Photo / الکس براندون، پرونده)

هنگامی که تعطیلات عجیب و غریب در معرض خطر قرار می گیرند: بسیاری از مرگ در مکان های محبوب

Ortiz که تقریبا 160 میلیون دلار درآمد خود را در طول 20 سال فعالیت خود به کار برد، همچنین بارها از رشد خشونت و حمل مواد مخدر در زندگینامه 2017 خود "پاپی: داستان من" یاد کرده است. وی نوشت: "این تاثیرات ویرانگرانه بر فرهنگ بود، و این هم اکنون یک مشکل بزرگی است. "

در حال حاضر پلیس در بیمارستان ماساچوست بازسازی می شود، در حالی که پلیس تحقیقات خود را برای تیراندازی ادامه می دهد. مقامات تا کنون دست کم دو نفر را در این حادثه دستگیر کرده اند.

به گفته بوستون گلوب، یکی از مظنونان به عنوان ادی ولادیمیر فلین گارسیا شناخته شده است، که انتظار می رود که با همدستی برای قتل قاتل از نقش وی در تیراندازی هدفمند برخورد کند. با این حال، او وکیل او، Devi Solano، اصرار کرد گارسیا فقط یک راننده موتور سیکلت بی گناه است که هیچ نظری ندارند که او رانندگی کرده است.

"سولوانو به بوستون گلوب گفت:" او یکی از طرفداران دیوید اورتیز است. " "از آنجا که [Ortiz] او در سال 2004 برنده سریال جهانی شد و مقالات و تصاویر Ortiz را بر روی دیوارهایش گذاشت. "

ARREST دوم در ارتباط با DAVID ORTIZ SHOOTING

دومین شخصی که در تحقیق دستگیر شد شناسایی نشد. نشانه عمومی وجود ندارد که مرد تیرانداز مشکوک بود. پلیس انگیزه ای در پشت تیراندازی نشان نداده است.

Ortiz، 43 ساله، همراه با El Sujeto خواننده Reggaeton و Jhoel Lopez شخصیت تلویزیون بود. به گزارش آسوشیتد پرس، این نوار به عنوان یک مکان جایی است که افراد مشهور دومینیکن در کنار افرادی که درآمد کسب کرده اند در معاملات کسب و کار سایه ای صرف غذا و نوشیدن می کنند.

یک دوست به خبرگزاری آسوشیتد پرس می گوید اورتیز در شهر زادگاهش ایمن بود، به خصوص اینکه او در صحنه اجتماعی سانتو دومینگو به شخصیت های ناراحت کننده رفته بود.

دوستش به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت: "او تحت تأثیر مردم قرار گرفت. "او یکی از محبوب ترین افراد در جمهوری دومینیکن است. او با وجود این واقعیت که جرم و جنایت در اینجا وجود دارد، هیچ تردیدی نداشت. حتی بچه ها در محله های خطرناک به او احترام می گذارند. "

Ortiz در روز دوشنبه شب در بوستون برای مراقبت های پزشکی بازگشت، یک روز پس از آنکه مسئولان گفتند که سابق سابق Red Sox توسط یک تفنگدار دستگیر شده بود. (کریس کریستو / بوستون هرالد از طریق AP)

Ortiz در روز دوشنبه شب در بوستون برای مراقبت های پزشکی بازگشت، یک روز پس از آنکه مسئولان گفتند که سابق سابق Red Sox توسط یک تفنگدار دستگیر شده بود. (کریس کریستو / بوستون هرالد از طریق AP)

PEDRO MARTINEZ پس از تصویربرداری از پیام های جادویی DAVID ORTIZ ارسال می کند: «نمی توان انتظار داشت که صدای شما را بشنود

Ortiz هیچ مشکلی با دیدن سانتو دومینگو در گذشته نداشت. او تا شش بار در سال از پدرش در شهر بازدید کرد و در ماه مه برای کمک به پسرش در یکی از آکادمی های برتر بسکتبال در جزیره ثبت نام کرد، علاوه بر بررسی در بنیاد او و امضای یک قرارداد ارتقاء سیگار، دوستش گفت:

جمهوری دومینیکن با وجود سهولت ظاهری اوتیز در بازگشت به خانه، همچنان در 10 تا 15 درصد از بیشتر کشورهای خشونت آمیز جهان قرار دارد. طبق گزارش وزارت امور خارجه ایالات متحده، میزان قتل در حدود 12.5 کشته در 100 هزار نفر است.

بر اساس آمار وزارت امور خارجه، بیش از 1300 کشته در سال 2018 گزارش شده است که از سال 1561 در سال 2017 و 1616 در سال 2016 کاهش یافته است. مشاهدات شهروندان جمهوری دومینیکن نیز گزارش داد که 2141 نفر در سال 2018 با اسلحه زخمی شدند.

Ortiz در بیمارستان ماساچوست بعد از سه شنبه "آرامش بخش" بود. (AP Photo / Charles Krupa، File)

Ortiz در بیمارستان ماساچوست بعد از سه شنبه "آرامش بخش" بود. (AP Photo / Charles Krupa، File)

DAVID ORTIZ SHOTTING TAKES YANKEES PITCHER: 'این دلیل که چرا مامان من نمی خواهم من به عقب'

شورای مشورتی خارج از کشور، ارتباطی برای به اشتراک گذاری اطلاعات امنیتی بین وزارت امور خارجه ایالات متحده و بخش خصوصی ایالات متحده است که در گزارشی مشخص شده است که جمهوری دومینیکن هنوز با مشکل جدی در قاچاق مواد مخدر و پولشویی مواجه است.

"این وضعیت به دلیل فقدان منابع اجرای قانون، مأموران پلیس ضعیف پرداخت شده و آموزش دیده و فساد گسترده است."

دیوید اورتیز، سولجگر سابق سابق صخره ای، در حال شکار زدن در جمهوری دموینیکن

وزارت امور خارجه ایالات متحده همچنین در ماه آوریل مشاوره سفر را در رابطه با سرقت های مسلحانه، قتل و تجاوز جنسی منتشر کرد.

افسانه Red Sox، دیوید اورتیز پس از اینکه او را در آغوش گرفت، در سانتو دومینگو از صحنه خارج شدویدئو

Ortiz در روز سه شنبه در بوستون به دنیا آمد و تحت عمل جراحی دوم در بیمارستان عمومی ماساچوست برای حذف کیسه صفرا و بخشی از روده خود قرار گرفت.

نماینده Ortiz، لوو لوپز، به چندین خبری خبری گفت که مشتری وی با کمک خواهرش راه می رفت.

دیوید شب گذشته در بیمارستان عمومی ماساچوست وارد عمل جراحی دوم شد. او امروز صبح در ICU پایدار است، بیدار شده و استراحت می کند، جایی که انتظار می رود برای چند روز آینده آن را ادامه دهد. "تیفانی اورتیز، همسر دیوید، در بیانیه ای گفت:" از طرف من و خانواده ام، می خواهم تشکر کنم جان و لیندا هنری، تام ورنر، سم کندی و بوستون رد سکس برای همه آنچه که آنها برای داوود و خانواده ما انجام می دهند، و همچنین دکتر لری رونان و کارکنان شگفت انگیز در بیمارستان عمومی ماساچوست است. "

تیفانی اورتیز همچنین از همه برای پشتیبانی که شوهرش دریافت کرده بود و از حریم خصوصی خواسته بود به او برای بهبودی تلاش کرد.

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

Ortiz قرمز سوکس را به سه مسابقات قهرمانی جهان رساند، 10 بار All-Star بود و در طول دوران حرفه خود 541 خانه اجرا کرد.

اسوشیتد پرس به این گزارش کمک کرد.