سناتور راستگر هلندی ناسیونالیستی پس از مصاحبه ای که در آن ادعا کرد که یهودیان در طول حوادث هولوکاست به "اتاق های گاز مانند شترهای برهنه" رانده شده است عذرخواهی کرده است.

Toine Beukering، یکی از سرتیپ سابق پیشین که در اوایل این هفته به پارلمان بالادست هلند به عنوان عضو حزب ملی دموکراسی (FVD) پیوست، به روزنامه هلندی De Telegraaf در مصاحبه شنبه گفت: "به عنوان یک کودک جوان، کل کابینه کتاب در مورد هولوکاست.

"من همیشه علاقه مند به پیدا کردن چگونگی آن بود در همه امکان پذیر است. یهودیان – مانند مردم شجاع – به اتاق های گاز درست مثل بره های برافروخته رانده شدند. این همواره من را جذاب کرده است. "

او اضافه کرد که او هرگز متوجه نشد که چرا این اتفاق افتاد و می خواست مطمئن شود که این بار هرگز اتفاق نیفتاده است.

وقتی او پرسید منظورش از "بره های کوچکی" چیست، او افزود: "خب، مقاومت بسیار کمی وجود دارد. مقاومت یهودیان. فرار .این نوع چیزی است که همه انواع دلایل آن وجود دارد، اما غم انگیز است داستان که هرگز نباید دوباره اتفاق بیافتد. "

هاروارد لامپو پس از عکسبرداری تصویری از آینه فرانک در بیقراریهای بی کیک

Toine Beukering، که در اوایل هفته جاری به عنوان عضو حزب ملی دموکراسی (FVD) به عضویت مجلس نمایندگان هلند پیوست، در یک مصاحبه روز شنبه به روزنامه هلندی تلگراف گفت: "به عنوان یک کودک کوچک، درباره هولوکاست.

Toine Beukering، که در اوایل هفته جاری به عنوان عضو حزب ملی دموکراسی (FVD) به عضویت مجلس نمایندگان هلند پیوست، در یک مصاحبه روز شنبه به روزنامه هلندی تلگراف گفت: "به عنوان یک کودک کوچک، درباره هولوکاست.
(فیس بوک)

نظرات او در همین هفته ظاهر شد آن فرانک روز تولد 90 سالش را جشن می گیرد، او هنوز زنده است و کاملا محکوم شده است.

رونی نافتانیل، معاون رئیس سازمان یهودیان مرکزی یهودیان هلندی، در صفحه فیس بوک خود نوشت: "یهودیان مقاومت قابل توجهی داشتند. اغلب در موقعیت های ناامید کننده. "بره برفی" اسطوره است. "

ماریا ون بوردن کان از موسسه NIOD برای مطالعات جنگ، هولوکاست و نسل کشی در آمستردام در توییتر نوشت: "یهودیان مانند گوسفند نرفتند. مقاومت در همه جا وجود داشت. فقدان و ناکامی در آموزش هولوکاست. "

سفیر لهستان در مورد اسرائیل در مسیر دیپلماتیک TEL AVIV AMID بیش از نقاط هولوکاست

پس از آن Beukering برای بیانیه عذرخواهی کرد، به Telegraaf Tuesday گفت: "این یک نظر بسیار ناخوشایند بود. من هم از آن پشیمانم و آن را برگردانم. "

همکارانش، پل کل تیئر، رئیس حزب FVD در مجلس سنا، گفتند: "با در نظر گرفتن زمینه، من متوجه شدم که منظورش چیست. من نمیتوانم نظرهای مخرب علیه یهودیان در آن را بخوانم. من همچنین فکر میکنم این یک شرم آور است که مردم از تفسیرهای مخرب چنین مصاحبه ای به عنوان یک نقطه شروع می کنند. تا آنجا که من نگران هستم، او نباید این بیانیه را برداشته باشد. "

حزب FVD، که تنها سه سال پیش تاسیس شد، عضویت حزب خود را به بیش از 30،000 افزایش داده است.

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

در اوایل سال جاری پیروزی بزرگ سیاسی در اوایل سال جاری در انتخابات والیتی به دست آمد و بزرگترین حزب در مجلس سنا بود. این موفقیت را با پیروزی در انتخابات پارلمان اروپا از طریق سه کرسی از 26 نامزد دریافت کرد.