فاکس نیوز یادآور شد که یک چهارم گردشگری ایالات متحده بعد از آنکه یک ماه قبل از آنکه سه نفر دیگر در اتاق هایشان جان خود را از دست دادند، به طور انتقادی و به طور ناگهانی در یک مجتمع همه جانبه در جمهوری دومینیکن سکته کردند.

رابرت بل والاس، 67 ساله از کالیفرنیا، تقریبا بلافاصله بعد از اینکه او از مینیبار اتاق در هتل پیمانکاری کانادایی هارد راک و کازینو در پوکت کانا استفاده کرد، خواهرش، چلو آرنولد، روز یکشنبه به فاکس نیوز گفت. او در جمهوری دومینیکن بود که در مراسم عروسی پدربزرگش حضور داشت.

آرنولد گفت عموی او، یک مسافر مشتاق، در سلامت نسبتا خوب بوده است و فقط ماه قبل از آن در اسکی در دریاچه تاهو بوده است.

رابرت بل والاس، 67 ساله، در ماه آوریل گذشته پس از آنکه به طور ناگهانی در یک مجتمع جمهوری دومینیکن بیمار شد، کشته شد.

رابرت بل والاس، 67 ساله، در ماه آوریل گذشته پس از آنکه به طور ناگهانی در یک مجتمع جمهوری دومینیکن بیمار شد، کشته شد.
(خانواده والاس)

آرنولد گفت: پس از آنکه اخیرا از دیگر مرگهای ظاهرا مرموز در جمهوری دومینیکن یاد گرفتهاید، خانواده بسیار مورد توجه بوده است. میراندا Schaup-Werner، یک زن پنسیلوانیا، حدود چهار هفته بعد از گذشت 25 ماه مه، بعد از اینکه از مینیبار خود در هتل دیگری Bahia Principe La Romana نوشید.

گردشگری U.S. در طول تعطیلات دومیینیان، بی نظیر استراحت می کند.

"او خوب بود،" آرنولد گفت: از عمویش، که متعلق به یک کسب و کار ساخت و ساز است و صفحه متواری خود را با نظر و سخاوتمندانه و محبت خود پر شده است. "او و همسرش در 10 آوریل حدود نیمه شب به آنجا رسیدند. در 11 آوریل او از مینیبره عقب بود. او شروع به احساس بسیار بیمار کرد و بعد از آن ادرار و مدفوع خون داشت."

والاس، پسرش با همسرش، بورلی، پس از نوشیدن اسکاچ از مینیبره احساس خستگی کرد.

والاس، پسرش با همسرش، بورلی، پس از نوشیدن اسکاچ از مینیبره احساس خستگی کرد.
(خانواده والاس)

او گفت که یک پزشک هتل والاس را چک کرده است، سپس در روز 13 آوریل تصمیم گرفت تا او را به بیمارستان بستری کند. او در روز 14 آوریل درگذشت. آرنولد گفت که مقامات دومینیکن هنوز خانواده را عامل مرگ دانسته اند.

او گفت: "ما سوالات بسیار زیادی داریم." "ما نمی خواهیم این اتفاق به هیچ کس دیگری رخ دهد."

وزارت امور خارجه ایالات متحده در پاسخ به پرسش های مربوط به مرگ والاس در بیانیه ای به فاکس نیوز گفت: "ما می توانیم یک شهروند آمریکایی را در ماه آوریل 2019 در جمهوری دومینیکن تأیید کنیم. ما صادقانه ترین اعترافات خود را به خانواده برای از دست دادن خود ارائه می کنیم. از زمان احترام برای خانواده در این زمان دشوار، اطلاعات اضافی برای ارائه وجود ندارد. "

زنانه PENNSYLVANIA DIED در یک کمپینگ کمپانی مشابه در پنج روز قبل از زوج MARYLAND در شرایط مشابه

در روزهای اخیر، بیوه مریلند با نگرانی در مورد مرگ شوهرش، دیوید هریسون، در سال گذشته در همان جاده سخت سنگ تحت شرایط مشابه ناگهانی، عمومی شد. آنها دو پسر 12 ساله خود را برای جشن سالگرد عروسی خود ربودند.

او به Inside Edition گفت: "شوهرم بسیار مناسب بود و خیلی سالم بود وقتی که از دنیا رفت. او گفت که مدت کوتاهی قبل از سفر فیزیکی بوده و به استثنای فشار خون بالا که با دارو کنترل می شد، همه چیز خوب بود.

رابرت و بورلی والاس مسافران مشتاق بودند.

رابرت و بورلی والاس مسافران مشتاق بودند.
(خانواده والاس)

مک کوی به ایستگاه تلویزیونی محلی WTOP گفت: "من شروع کردم به دیدن همه این افراد دیگر که از همان علل دقیق در حال مرگ بودند، که من را شروع به حدس زدن دوم. من دیگر احساس نمی کنم که شوهرم در اثر علل طبیعی فوت کرد." به عنوان یک خانواده شاد و خانواده ما شکسته شدیم. من بیوه آمدیم و پسر 12 ساله من بی پدر و مادر بیرون آمد. "

تلاش برای بدست آوردن نظر در مورد مرگ هریسون و والاس از هارد راک در پونتانا کانا ناموفق بود.

در 30 مه یک زن و شوهر مشغول از مریلند، ادوارد هولمز 63 ساله و سینتیا روز 49 ساله در اتاق خود در باهیا پرینسیپ لا آراما جان خود را از دست دادند. یک کارمند هتل متوجه شد که در اتاق خود آنها را نپسندید پس از اینکه آنها به اتمام رسیدند.

سه آمریکایی در جمهوری دومینیکن میمیرندویدئو

مقامات دومینیکن گفتند: یا کالبد شکافی اولیه یا نهایی نشان داد که همه از علل طبیعی درگذشتند و حوادث جداگانه بودند، اما خانواده ها گفتند که شک دارند. برخی از حقوقدانها را استخدام کرده اند و لغو لغات و آزمایش های اضافی را در ایالات متحده برنامه ریزی کرده اند.

مقامات ایالات متحده در نظرات خود محکوم شده اند، اما تنها تایید مرگ در هنگام خواسته شده است. نه وزارت امور خارجه، بهایی پرنسیپه، و نه مقامات دومینیکن در پاسخ به پرسش های مکرر توسط فاکس نیوز در مورد تعداد چند گردشگر از ایالات متحده و جاهای دیگر در سالن هایشان در اتاق هایشان و یا در هر جای ساحلی، جان خود را از دست داده اند.

آمار نشان می دهد تقریبا نیمی از 5 میلیون گردشگر که هر ساله از جمهوری دومینیکن بازدید می کنند از ایالات متحده هستند.

یک والدس گفت که والاس و همسرش در جمهوری دومینیکن حضور داشتند.

یک والدس گفت که والاس و همسرش در جمهوری دومینیکن حضور داشتند.
(خانواده والاس)

با این وجود، تیم های کارشناسان و بازرسان از چندین سازمان بین المللی، از جمله مراکز کنترل و پیشگیری بیماری، روز پنج شنبه در خواص باهیا پرنسیپ، جایی که گردشگران ایالات متحده در آن زندگی می کردند، انجام دادند. معلوم شد که آیا آنها به سایر استراحت ها مراجعه کرده اند. FBI روز جمعه به فاکس نیوز تایید کرد که به مقامات دومینیکن در مورد تحقیق در مورد مرگ کمک می کند.

تست و دخالت FBI اولین نشانه های عمومی را نشان دادند که مقامات در ایالات متحده و جمهوری دومینیکن احتمال دیگری غیر از علل طبیعی را در نظر گرفته اند.

مقامات دومینیکن اظهار داشت Schaup، Holmes and Day دارای ادم ریوی هستند، وضعیتی که ریه ها با مایع پر می شوند. آنها گفتند که Schaup، 41 ساله که بعد از داشتن نوشیدنی میناباری در لوکس Bahia Principe Bouganville که نزدیک هتل هتل که در آن هولمز و روز درگذشت، بعد از یک حمله قلبی جان خود را از دست داد، اما خانواده اش گفته اند که سالم است.

3 آمریکایی در 5 روز اقامت در همان جمهوری دومینیکن می میرندویدئو

در روزهای اخیر، خانواده یک زن پنسیلوانیا که در سال گذشته در جمهوری دومینیکن تعطیل بود، گفت که او پس از نوشیدن از مینیبار در اتاق وی در توچال توچال باهیا پرینسیپ در پنطانا کانا جان خود را از دست داد. محققان Yvette Monique Sport، 51 ساله، به فاکس 29 فیلادلفیا گفتند که او در ماه ژوئن از محل توریستی محبوب بازدید کرد، نوشیدنی زد، بعدا به رختخواب رفت و هرگز بیدار شد. گواهی مرگ او می گوید دلیل اصلی مرگ او یک حمله قلبی بود.

Felecia Nieves، خواهر ورزشی، گفت، "این یک ساخت کامل است،" گفت: "شما می توانید تعداد زیادی از مردم داشته باشید و همه آنها همان نتیجه کوکی را دریافت می کنند. غیر ممکنه."

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

نیوز گفت که قصد دارد به خانواده های دیگر دسترسی پیدا کند و برای پاسخ به آن ها فشار وارد کند.

او گفت: "این در مورد عدالت برای افرادی است که ما را دوست دارند." "ما هرگز نمی خواهیم آنها را بازگردانیم اما می توانیم آنها را عدالت بدانیم."