فاکس نیوز یادآور شد، یک زن پنسیلوانیا که با شوهرش در جمهوری دومینیکن در حال تعطیلات بود، به طور ناگهانی در اتاق خود، پنج روز قبل از اینکه زن و شوهر از مریلند در اتاق خود در یک مجتمع رفت و آمد در شرایط مشابه، فوت کردند.

زن که توسط یک نسل به عنوان میراندا شوپ ورنر شناسایی شده است، یک روانپزشک 41 ساله ای از آلتنتون، پ.، در 25 ماه مه پس از داشتن نوشیدنی از مینی بار در جامع Bahia Principe Bouganville، به فاکس نیوز گفت:

پنج روز پس از آن، ادوارد ناتانیل هولمز و روز سینتیا، در اتاق خود – در نزدیکی هتل Bahia Principe – توسط کارکنان رفت و آمد مکرر که پس از آنها شکست خورده بودند، متوجه شدند. آنها همزمان همزمان وارد شاپ و ورنر شدند.

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز سه شنبه مرگ فاکس نیوز را تایید کرد و گفت: "ما می توانیم مرگ های اخیر سه شهروند آمریکایی در La Romana، جمهوری دومینیکن – ناتانیل ادوارد هولمز، سینتیا ان روز و میراندا شوپ و ورنر را تأیید کنیم. با احترام تسلیت ما به خانواده ها برای از دست دادن آنها. سفارت آمریکا به طور جدی نظارت بر تحقیقات مقامات دومینیکن را در این مرگ و میر ناشی می کند. ما آمادگی ارائه کمک به صورت درخواستی هستیم. "

"وزارت امور خارجه ایالات متحده و سفارتخانه ها و کنسولگری های ما در خارج از کشور مسئولیت بیشتری نسبت به حفاظت از شهروندان ایالات متحده در خارج از کشور ندارند. از نظر خانواده در طول این دشوار، هیچ نظری نداریم."

زنجیره هتل همچنین اعلام کرد که Schaup در بیانیه ای از ایمیل به Fox News اعلام شده است.

در این بیانیه آمده است: "خانم اساوپ ورنر، که مهمان لوئیس Bahia Principe Bouganville بود، در اتاق خود در 25 مه نادیده گرفته شد. "به دنبال پروتکل های ساخته شده، دکتر هتل به سرعت پاسخ داد و انتقال او را به Hospiten Santo Domingo هماهنگ کرد. متاسفانه، خانم Schaup قبل از اتاق درگذشت."

"در روزهای بعد، ما با همکاری مقامات محلی و سفارت ایالات متحده، حمایت کامل ما را به آقای ورنر دادیم. ما از این وضعیت عمیقا ناراحت هستیم و عمیق ترین اعترافات خانواده و دوستان مرحوم را ابراز می کنیم."

بستگان هر سه شهروند آمریکایی سوالاتی در مورد مرگ و سوء استفاده می کنند و اشاره می کنند که آنها ناگهان اتفاق می افتند.

در هر سه مورد، مقامات دومینیکن گفتند که یک کالبد شکافی باعث همان علت مرگ ناگهانی شد – نارسایی تنفسی و ادم ریوی که ناشی از مایع اضافی در ریه ها است. موسسه منطقه ای علوم قانونی گفت که در مورد هولمز و روز، آزمایش های بیشتری لازم است.

مقامات می گویند که این زن وشو در 25 مه در هتل هتل بهائی پرینسیپ در La Romana وارد شدند و قصد داشتند تا 30 مه ماه مه را ترک کنند. پلیس می گوید چندین بطری دارو برای درمان فشار خون بالا در صحنه پیدا شده است، هر چند که ارتباط آن با مرگ و میر خود به طور همزمان مشخص نشده است.

بیانیه گروه گردشگری باهیا پرنسیپا به فاکس نیوز گفت که شاپ "در گذشته از بیماری های قلبی رنج می برد." آنها گفتند که شوهرش در طی مصاحبه ای با مقامات دومینیکن از وضعیت قلب گذشته اش خبر داده بود.

جشن تولد MARYLAND در مراکز مذهبی دومیینیان درگذشت

ادوارد هولمز و روز سینتیا

ادوارد هولمز و روز سینتیا
(فیس بوک)

جی مک دونالد، که به عنوان سخنگوی خانواده برای برادرش، دانیل ورنر، شوهر میراندا، عمل می کند، بسیار سریع بود.

"دانیل و همه ما در حالت کفر هستند، ما شوکه شده ایم. او کاملا محتوا بود، همه چیز خوب به نظر می رسید. "

مک دونالد گفت که 15 سال پیش Schaup از التهاب در اطراف قلب تشخیص داده شده بود و به دنبال درمان برای آن بود، اما پس از آن او به صورت پزشکی پاکسازی شد. او گفت هتل به نظر می رسد و دیگران سعی در گمراه کردن مردم در مورد آنچه باعث مرگ شاپ شدند.

Schaup عکس های خود را از تعطیلات خود، از جمله اتاق هتل خود، در صفحه فیس بوک خود ارسال. او و ورنر سالگرد عروسی نهم خود را جشن می گیرند.

مک دونالد، مدیر عامل بازاریابی کسب و کار، گفت که دانیل ورنر به او گفت که شاوپ و او در اتاق خود بودند، قبل از اینکه یک نوشیدنی الکلی داشته باشند، نشستند و خودکشی کردند، و سپس برخاستند.

در آن لحظه، او گفت که برادرش به او گفت: "او شروع به تکان دادن کرد و به طبقه پایین افتاد. او تلاش کرد تا CPR را انجام دهد، او سعی کرد او را احیا کند. "

ارگان های اردوگاه آمریكایی كه در جمهوری دموكینیک غایب بود، شناخته شد

به گفته وی، ورنر کارکنان هتل را به نام "کارکنان هتل" نامگذاری کرده و متخصصین پزشکی وارد یک تزریق اپی نفرین شده که معمولا برای درمان واکنش های شدید آلرژیک استفاده می شود.

مک دونالد گفت: "در آن لحظه، آنها فقط اعلام کردند او مرده است، و افزود که مقامات" بسیار پر جنب و جوش بود [look] به تعیین علت مرگ. "

مک دونالد گفت که خانواده از خبر مرگ مرگ زن و شوهر مریلند در همان گروه هتل متعجب شدند – ساختمان ها تقریبا در کنار هم هستند و تنها پنج روز پس از آن و تحت شرایط اسرار آمیز دارند.

او گفت: "این فراتر از تصادف بود." "آنها پنج روز پس از مرگ جان خود را از دست دادند و علت مشخص شد که این امر تنهاست، این فقط این همه چیز را از طریق استراتوسفر قرار می دهد – چیزی در حال وقوع است و ما می خواهیم بدانیم که چه چیزی است."

"ما همچنین می خواهیم بدانیم که چرا مرگ او با چنین شیوه ای رفتار شده است."

مک دونالد گفت خانواده، که او می گوید در ارتباط با وزارت امور خارجه ایالات متحده و سفارت ایالات متحده در جمهوری دومینیکن بود، می خواهد بدن Schaup را به ایالات متحده بازگرداند. آنها انتظار دارند که بدن این هفته به آنها بازگردانده شود، او گفت: ، شاید به زودی فردا.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

"[Daniel] او می گوید: "ما می خواهیم." [an investigation] باید در داخل کشور انجام شود. "