منچسترسیتی پس از پشت سر گذاشتن برایتون 4-1، جایزه لیگ برتر را حفظ کرد و در روز آخر هفته یکشنبه، چلسی بی هدف را لرزاند.

کیفیت و شدت مسابقه عنوان به شهر مورد نیاز برای پیروزی پیروزی پی در پی 14 پیروزی برای به پایان رسید یک نقطه بالاتر از یک طرف لیورپول تعقیب قهرمانی اولین قهرمانی در 29 سال به عنوان دو نفر بالا پایان با 195 امتیاز رکورد ترکیب شده است.

اما در نیمه اول 21 دقیقه ای که در نیمه اول بود، شهر به نظر می رسید که در فصل هشتم عنوان چهارم را از دست بدهد.

سادیو مان در 17 دقیقه مقابل لیورپول مقابل وولورهمپتون قرار داد و یک دقیقه بعد، در شهر برایتون، یک شهر خفیف به زمین افتاد.

حتی زمانی که سرجیو آگوئرو 83 ثانیه پس از گل سرخ گلن موری را لرزاند، شهر تنها زمانی به سمت بالا حرکت کرد که اومریک لاپورته در دقیقه 38 از گوشه ریاض ماهر سوت زد.

معلوم شد که هدف این است که عنوان را به دست آورد.

اما در نیمه دوم هنوز اعصاب وجود نداشت. ماهزر در دقیقه 63، نقطه قوت نادر در فصل اول خود پس از پیوستن به شهر برای ثبت 60 میلیون پوند (و سپس 80 میلیون دلار) در ماه ژوئیه ثبت شد.

یک نتیجه شیک به عنوان دفاع از شهر زمانی که Ilkay Gündogan به طور مستقیم از یک ضربه آزاد در دقیقه 72 گل.

شهر اولین تیمی بود که منچستر یونایتد در فصل 2007-2008 برای حفظ جایزه به دست آورد، بخشی از کلاهبرداری کلاهبرداری برای تیم الکس فرگوسن.

با فرگوسن بازنشسته و متحد در آزاد شدن، شهر نیروی نه تنها در منچستر بلکه فوتبال انگلیسی پس از برنده شدن عنوان چهارم در هشت فصل است.

گواردیولا در فصل 10 خود به ترتیب 8 عنوان قهرمانی را به عنوان مربی به عنوان مربی انتخاب کرده است و در سال 2009 در اولین بازی خود در بارسلونا موفق به گلزنی در بایرن مونیخ شده است.

شهر برای سومین ورزشکار انگلیس در نظر گرفته شده است، او اکنون یک جام لیگ را جمع آوری کرده و برای جام حذفی فاتح در برابر واتفورد در روز شنبه آماده است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/apf-Soccer و https://twitter.com/AP_Sports