TMZ روز یکشنبه گزارش داد که Kristaps Porzingis، قدرتمند Dallas Mavericks، پیش از آنکه با هواداران در شهر زادگاهش در لسآنجلس کشته شود، با چهره خونین مواجه شد.

بر طبق این وب سایت، Porzingis 7-foot-3 در "لیپایا" با "تعداد انگشت شماری از روس ها" مواجه شد که "ظاهرا از این واقعیت ناراحت بودند که او تیم را عوض کرد". ویدئویی که در رسانه های اجتماعی منتشر می شود، نشان می دهد که Porzingis خونریزی از یک برش بالای چشم خود دارد. در ویدیوی Porzingis یک زن را از راه دور کرد تا قبل از تلاش برای مقابله با یک گروه از مردم خارج از دوربین.

پیش از آنکه پورتزینگس بتواند به مخالفان خود برسد، جمعیت زیادی از جمله حداقل یک پلیس وارد ورزش شد تا او را آرام کند، هر چند Porzingis هنوز هم می تواند جسارت دوربین را ببیند.

اسکات تاملین، سخنگوی ماوریکس، در ایمیل خود به فاکس نیوز گفت: "درک ما این است که کریستپس در خارج از باشگاه در لتونی فریاد زد و مورد حمله قرار گرفت." "هنگامی که یک موجود است، یک بروزرسانی ارائه خواهیم داد."

Porzingis، که از تمام این فصل گذشته NBA با آسیب زانو از دست رفته بود، توسط نیویورک نیکس با 4 انتخاب کلی در پیش نویس 2015 پیش نویس بود. طرفدار مورد علاقه در نیویورک، Porzingis در هر بازی به طور متوسط ​​22.7 امتیاز برای هر بازی و 6.6 ریباند در هر بازی قبل از اینکه او ACL خود را در طول بازی در تاریخ 6 فوریه 2018 علیه میلوئیک بنکس شکست.

در 1 فوریه، Knicks Porzingis را به دالاس با Trey Burke، Tim Hardaway Jr. و Courtney Lee مبادرت نمودند. در عوض برای DeAndre Jordan، Wesley Matthews، Dennis Smith Jr و دور اول انتخابات در سالهای 2021 و 2023.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

این حادثه آخر هفته دومین بار است که پورپزیگیز در سال جاری از خبر داد. در ماه مارس، یک زن ستاره NBA را متهم به تجاوز به او در ساعت در آپارتمان او پس از رنج آسیب زانو خود را. Porzingis این اتهام را رد کرده است.

23 ساله وارد فصل نهایی یک قرارداد تازه کار شده است که در طول چهار فصل 18.65 میلیون دلار دریافت کرده است.